Vitajte

Vážení zákazníci,

vítame Vás na našej internetovej stánke, kde Vám ponúkame prírodné produkty vyrábané podľa originálnych receptúr sv. Hildegardy.

Hildegarda z Bingenu (1098-1179) bola jednou z najvýznamnejších osobností európskej kláštornej medicíny. Žila už v 12. storočí, Boh jej však zjavil tajomstvá prírody, funkcií ľudského tela, príčin nemocí, ale tiež prostriedkov na ich odstránenie. Sv. Hildegarda bola v roku 2012 vyhlásená pápežom Benediktom XVI. za učiteľku Cirkvi.

Rozsiahle filozoficko-teologické, lekárske a psychologické dielo Hildegardy z Bingenu v minulom storočí objavil, študoval a na dnešnú dobu prispôsobil doktor medicíny MUDr. Gottfried Hertzka, ktorý vo svojej lekárskej praxi využíval Hildegardino liečiteľské umenie. Na základe toho uvádza, že sa vo svojej štyridsaťročnej praxi často presviedčal o tom, aké veľmi úspešné a účinné sú jej metódy.

Od roku 1976 spolupracoval dr. Hertzka s rodinnou firmou St. Hildegard POSCH v Rakúsku a spolu založili výrobu unikátnych prírodných produktov podľa originálnych Hildegardiných receptúr a postupov. Dnes už zakmer 40 ročná tradícia týchto bylinných prípravkov je tak dôsledkom ich pozitívneho vplyvu na zlepšenie zdravia ľudí, ktorí Hildegardinu medicínu užívajú.

Hildegardine produkty nepatria k moderným, rýchlo sa meniacim trendom, ale sú nadčasovou liečebnou kultúrou, založenou na dlhoročnej tradícii. Ich čiste rastlinný pôvod, prísne podmienky pestovania a patentované receptúry podľa originálnych spisov sv. Hildegardy sú zárukou žiadaných účinkov. Všetky ponúkané produkty nesú ochrannú známku BIO kvality, čo potvrdzujú aj certifikáty, ktoré musí výrobca každé 2 roky obhájiť.

Uvedené produkty si môžete zakúpiť v našom internetovom obchode. U každého produktu nájdete uvedený preklad odporúčaní zo spisov sv. Hildegardy, pri akom zdravotnom probléme dané bylinné prípravky užívať. Ďalej tu nájdete zdravé BIO potraviny, ktoré obsahujú sv. Hildegardou odporúčané byliny a sú vhodné do každej domácnosti. Budeme radi ak Vám nimi poslúžime ku zlepšeniu a udržaniu cenného zdravia.